Haber & Duyurular

İç Giyim Hediye Alırken

Yayınlanma Tarihi: 14/05/2021
Erkekler sevgililerine hediye alma konusunda sürekli sıkıntı içindedirler. Bu sorun ya hediyenin seçimi aşamasında ya da, beğendirme aşamasında ortaya çıkar. Doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü yada yılbaşı yaklaştığında erkeğin etekleri tutuşur.
 
Aslında hediye seçiminde farkındalık yaratabilmek tüm sorunları ortadan kaldırır. Cesur davranarak ona alacağınız seksi bir iç giyim ürünü hem onu şaşırtacak hem de iki tarafın birden mutlu olmasını sağlayacaktır.
 
Hediye olarak bir iç giyim kıyafeti alacaksanız dikkat etmeniz gereken unsurlar olacaktır. Öncelikle kendi beğeninizden ziyade sevgilinizin zevkine hitap etmek zorundasınız. Kaş yapayım derken göz çıkartmamak lazım. Onun iç çamaşırı seçimindeki tarzı ve çizgisi size bu konuda yardımcı olacaktır. Diğer önemli detay ise satın aldığınız iç çamaşırının beden ölçüleridir. Yanlış bir ölçüyle alacağınız sütyen, külot, korse yada jartiyer sizi hüsrana uğratacaktır. Özellikle aldığınız ürünün büyük gelmesi onun kendisini kilolu gördüğünüz şeklinde algılanacaktır. Aynı tehlike küçük beden aldığınızda da geçerlidir. Sanki ona birkaç kilo vermesi gerektiğini söylemeye çalıştığınız hissine kapılacaktır. Ona hissettirmeden giydiği kıyafetlerdeki etiketlere bakmanız size kolaylık sağlar.
 
İlişkinizdeki sınırları biliyorsanız daha da ileri gidebilirsiniz. Hediye olarak ona bir fantazi iç giyim ürünü ya da onun da hoşlanacağı ilginç kostümlerden birini tercih edebilirsiniz. Çiftlerin hediye olarak fantazi iç giyimi seçmeleri heyecean ve mutluluklarının kat be kat artırarak farklı deneyimler yaşamasına sebep olacaktır.

Son Haberler

Senin Rengin Hangisi

İç giyimin kalbi bayan iç giyim sektöründe atar. Bütün tasarımlar kadının doğal g&uum...

Devamını oku

Neden Kendimiz İçin Seçmeyelim?

Biz kadınlar; günlük olarak kullandıklarımızın haricinde özel, lüks veya seksi kıyafet ya da i&cced...

Devamını oku

İç Giyimde Son Moda

İç giyimde kullanılan siyah, beyaz ve kırmızının ağırlığı gün geçtikçe yerini çok daha...

Devamını oku

İç Giyim Hediye Alırken

Erkekler sevgililerine hediye alma konusunda sürekli sıkıntı içindedirler. Bu sorun ya hediyenin seç...

Devamını oku

İç Giyim İsimleri ve Tanımları

İÇ GİYİM Dış giyimin altına giyildiğinden başkaları tarafından görülemeyen, koruma, hijyen ve konfor ...

Devamını oku
 
https://www.modaelabutik.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -